Promocje

  • Reebok Classics Royal CN7201
    Zobacz!
  • Reebok Hayasu Ultraknit CM8901
    Zobacz!

Witamy !

Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową wyłącznie oryginalnych artykułów renomowanych marek.

Tworzymy wyszukane oferty na każdą kieszeń.

Na stronie sklepu, znajdziecie Państwo wybrany asortyment.

Kontakt telefoniczny:
+48 692 156 632

email

marek30000@interia.pl

Nasz profil w allegro: marek300001

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WARUNKI ZAKUPU (przeczytaj zanim zakupisz towar w naszej firmie)

Wszystkie artykuły są nowe, oryginalne, nie posiadają wad i uszkodzeń (chyba że w opisie aukcji jest inna informacja).

W celu uniknięcia zbędnych nieporozumień przed zakupem prosimy o ustalenie rozmiaru. 

Forma odbioru: osobiście lub za posrednictwem, kuriera DPD

Płatność: z góry na konto ,PAY PAL ,DOT PAY , gotówką przy odbiorze osobistym lub za pobraniem.
Nr konta podany jest poniżej :

ING BANK SLaski
18 1050 1562 1000 0091 3753 9228

Przy wpłacie na konto w tytule płatności proszę podać rodzaj zakupionego asortymentu


Przesyłkę wysyłamy zawsze na adres , podany przez kupujacego ,chyba że dostaniemy pisemną prośbę (e-mail) o wysłanie na inny adres. Wszelkie koszta związane z nie doręczeniem przesyłki - spowodowane błędnymi danymi , ponosi Kupujący.

Nasza firma odpowiada za dostarczenie przesyłki do Klienta. W przypadku zaginięcia przesyłki Klient otrzymuje nowy towar lub zwrot pieniędzy - po wyjaśnieniu sprawy z firma kurierską lub pocztą.

Jeżeli opakowanie przesyłki zostało uszkodzone, proszę otworzyć paczkę w obecności osoby doręczającej oraz sprawdzić zawartość i wagę. Tylko w takim przypadku uwzględniamy reklamację dotyczące niezgodności towaru z zamówieniem (na podstawie raportu komisji otwierającej przesyłkę).

Ewentualna wymiana na inny dostępny rozmiar lub model na koszt Klienta. Warunkiem wymiany towaru jest brak śladów użytkowania. Jakiekolwiek zabrudzenia podeszwy buta wynikające z przymierzania obuwia lub odkształcenia cholewki, brak pudełka lub niewłaściwe zabezpieczenie przesyłki co spowoduje uszkodzenie w transporcie, może być powodem, iż towar nie zostanie wymieniony! W przypadku wymiany do paczki proszę włożyć dane adresowe oraz informacje na jaki rozmiar ma być wymieniony towar.

Zakupiony towar można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny zwrotu. W takim przypadku po otrzymaniu przesyłki dokonujemy zwrotu kwoty na podany przez klienta rachunek bankowy.


Udzielamy 2 letniej gwarancji na towar (tylko na wady ukryte ujawnione w trakcie użytkowania zgodnego z przeznaczeniem).

 

Ze swojej strony gwarantujemy szybką finalizację transakcji i pełen profesjonalizm.

Serdecznie zapraszamy :) 

 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i użyte są wyłącznie w celach informacyjnych. Zabrania się ich kopiowania, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub umieszczania na innych stronach internetowych bez odpowiedniej zgody.